Redactie ongeval 0 reactie(s) za 25 februari 2023, 11:54

Auto met vrouw en kinderen te water langs de N919 in Veenhuizen

VEENHUIZEN – Rond kwart over elf zaterdagmorgen raakte een voertuig te water bij Veenhuizen op de N919 Hoofdweg.

Meerdere hulpdiensten werden opgeroepen, waaronder het waterongevallenteam van brandweer Assen en brandweer Veenhuizen. Hoe het ongeval kon gebeuren is nog niet duidelijk.

Gesproken wordt dat er een aanrijding met een ander voertuig aan vooraf is gegaan zou een busje zijn van het gevangenis museum.

Naast brandweer en ambulance is ook de traumahelikopter opgeroepen vanaf Eelde die landde rond 11.30 uur op de aangegeven locatie. Volgens voorlichting VRD zijn de personen uit voertuig, maar staan aan de overkant en zijn moeilijk te bereiken.

In auto zou in ieder geval een vrouw met drie kinderen hebben gezeten. Over de ernst van de verwondingen is niets bekend.

De brandweer ging met een boot te water voor hulpverlening om de slachtoffers naar de ambulance te brengen.

Het lokale 112 nieuws elke avond in je mailbox?

Schrijf je dan hieronder in voor onze nieuwsbrief.


Deel dit artikel

Locatie

112 Melding

11:16:29 25-02-23 P 1 BNN-04 Voertuig te water N919 - Hoofdweg 9,4 Veenhuizen 038210 011810 011871 038214 038293 038035 Chauffeurs B Brandweer Assen Drenthe

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Assen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Assen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.