Logo 112Assen

Redactie 112 0 reactie(s) za 08 juli 2017, 16:45

Man aangehouden na bedreiging conductrice

Laatst bijgewerkt: zondag 15:24 uur

ASSEN – Medewerkers van de NS hebben vrijdagmiddag op het station in Assen een 34-jarige inwoner van Utrecht aangehouden. De man had in een trein een conductrice ernstig bedreigd.

 

De politie werd gewaarschuwd , waarna de verdachte werd overgedragen aan agenten. Hij werd vervolgens overgebracht naar het politiebureau. Na verhoor werd proces-verbaal tegen de 34-jarige man opgemaakt. Met een dagvaarding voor de politierechter op zak mocht de Utrechter het bureau weer verlaten.

 

Naast politiemedewerkers krijgen ook andere medewerkers met een publieke taak te maken met agressie en geweld, zoals ambulance- en brandweerpersoneel, conducteurs, buschauffeurs, onderwijzers of belastinginspecteurs. Politie en justitie hanteren hier dezelfde aanpak: aangiftes worden altijd opgenomen en daders worden met prioriteit door het Openbaar Ministerie voor de rechter gebracht.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Assen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Assen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.