Politie zoekt getuigen van gewelddadige beroving in Assen
Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 15:27 uurASSEN – De politie is op zoek naar getuigen van een gewelddadige beroving aan de Troelstralaan in Assen. De beroving vond plaats op dinsdagavond 20 februari omstreeks 22:15 uur.
Een medewerkster van de videotheek werd bij het sluiten van de videotheek plotseling aangevallen door een nog onbekende man. Hij sloeg haar met iets hards op het hoofd en ging er met onder anderen een telefoon en een portemonnee vandoor. Het slachtoffer liep verwondingen op aan haar hoofd. Zij is door ambulancepersoneel behandeld, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
Signalement
De gealarmeerde politie heeft direct in de omgeving gezocht naar de verdachte. Daarbij werd via burgernet ook de hulp van het publiek ingeroepen. Dat heeft nog niet geleid tot een aanhouding. Het zou gaan om een man van ongeveer 30 jaar, rond de 1.70 m lang met een getinte huidskleur. Hij droeg donkere kleding en een gebreid mutsje. Getuigen hebben twee mannen zien weglopen via de Einsteinlaan in de richting van de Maria in Campislaan. Mogelijk was er een tweede persoon betrokken.
Getuige?
De politie zet het onderzoek naar de beroving voort. Heeft u iets bijzonders gezien dat van belang kan zijn voor de politie? Schroom dan niet om die informatie door te geven. Dit kan op de volgende manieren:
- Politie Noord-Nederland via 0900 – 8844
- Meld Misdaad Anoniem, 0800 – 7000
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties