Redactie 112 0 reactie(s) vr 28 april 2017, 17:00

Vrouw dreigt zichzelf in brand te steken in Assen

Laatst bijgewerkt: zondag 15:23 uur

ASSEN – De politie heeft vrijdagmiddag ternauwernood kunnen voorkomen dat een verwarde vrouw zichzelf in Assen in brand stak.

 

Agenten hadden een melding gekregen dat de vrouw zichzelf al met spiritus had overgoten en al een aansteker in de hand had. Zij zocht volgens de politie nog naar een windstille plek en op dat moment kon de politie ingrijpen.

 

Waar het incident zich precies afspeelde in Assen is niet bekend. De vrouw is door de agenten naar de GGZ gebracht.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Assen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Assen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.